a101 fiyat fark
Genel 37 0

A101 Eylül Ve Ekim Arasındaki Fiyat Farkı

A101 Eylül Ve Ekim Arasındaki Fiyat Farkı Ne Kadar ? Eylül ayında alınan ürünler ekim ayında ne kadar oldu fiyat farkı var mı ? Bunu merek eden bir abimiz denemiş kanıt olarak fişlerini saklamış. Eylül ve ekim ayı arasında ki farkları sosyal medyada paylaşmış.

A101 Eylül Ve Ekim Arasındaki Fiyat Farkı nı merak ettiniz mi ? Bunu merak eden bir kişi eylül ayında aldığı ürünleri ekim ayında da almış ve arasında ki fiyat farkını sosyal medya üzerinden paylaşmış. Çoğu yazımızda ucundan dokunmadan edemediğimiz konulardan biride her geçen gün yapılan zamlar. Özellikle asgari ücretlinin yakındığı bu konu market alışverişlerinin cebi nasıl zorladığının bir göstergesi.

A 101 den eylül ayında 96 lira 90 kuruşluk alışveriş yapan bir kişi ayını ürünleri ekim ayında alıyor ve bu sefer ödediği rakam 100 lira altmış kuruş olmuş. Sadece 1 ay gibi bir sürede fiyat farkı 4 lira. Tabi ki burada alınan ürünlerin sadece 10 parça olduğunu unutmamak lazım. Aylık mutfak alışverişi yaptığınızda bu fiyat farkının uçurum olacağını belirtmek isterim.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz ve neler yapabiliriz hem millet olarak hemde devlet olarak yorum kısmında belirtirseniz sevinirim.

a101 fişa101 fiş

Bize destek olmak için sitemizde bulunan diğer yazılarımızı okuyabilir yada videoları izleyebilirsiniz. Sitemizi arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok memnun oluruz bu şekilde daha çabuk büyür sizlere daha iyi içerikler çıkartabiliriz. İsterseniz sizlerde izlesatinal.com da yazar olabilirsiniz bunun için yorum kısmına belirtebilirsiniz. Yada izlesatinal.com için videolar çekebilirsiniz bizde seve seve sitemizde paylaşabiliriz. Kendinize iyi davranın bir sonraki yazıda görüşmek üzere

Mert Çakır {admin}

Merhabalar, ben Mert ÇAKIR sizler için alışveriş konulu yazılar ve videolar çekmekteyim. Sizlerde izlesatinal.com'da yazar olmak istiyorsanız yorum kısmında bunu belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir