Playstation 5
Fiyatı Ne Kadar 73 0

Playstation 5 Türkiye Fiyatı Ne Kadar

Playstation 5 Türkiye Fiyatı Ne Kadar ? Bugün itibari ile playstation 5’in fiyatı gün yüzüne çıktı. Resmi ağızlardan fiyat bilgisi açıklandı.

Playstation 5 Türkiye Fiyatı Ne Kadar ? Uzun zamandır konsol severlerin merak ettiği konulardan biri playstation 5’in fiyatının ne kadar olacağı idi. Bugün Playstation Türkiye tavsiye edilen satış fiyatını açıkladı. 19 Kasımda satışa çıkacak olan playstation 5’in fiyatı 8 bin 299 TL olarak belirlendi.

playstation 5

Bildiğiniz gibi playstation 5’in 2 modeli bulunmakta. Bunlardan birincisi blueray olan modeli diğeri ise blue ray olmayan modeli. Açıklanan fiyat standart olan model için geçerli. Diğer modelin fiyatı Ne kadar olacağı henüz açıklanmadı. Büyük bir ihtimal arasında yine 1000 TL oynar diye tahmin ediyorum.

Bize destek olmak için sitemizde bulunan diğer yazılarımızı okuyabilir yada videoları izleyebilirsiniz. Sitemizi arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok memnun oluruz bu şekilde daha çabuk büyür sizlere daha iyi içerikler çıkartabiliriz. İsterseniz sizlerde izlesatinal.com da yazar olabilirsiniz bunun için yorum kısmına belirtebilirsiniz. Yada izlesatinal.com için videolar çekebilirsiniz bizde seve seve sitemizde paylaşabiliriz. Kendinize iyi davranın bir sonraki yazıda görüşmek üzere

Mert Çakır {admin}

Merhabalar, ben Mert ÇAKIR sizler için alışveriş konulu yazılar ve videolar çekmekteyim. Sizlerde izlesatinal.com'da yazar olmak istiyorsanız yorum kısmında bunu belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir