playstation plus
Fiyatı Ne Kadar 69 1

Playstation Plus Fiyatları Son Gelen Zamla Ne Kadar Oldu

Playstation plus abonelerine kötü bir haberim var. Bildiğiniz gibi yakın zamanda playstation plus üyeliklerine zam yapılacağı haberi geldi bakalım Playstation Plus Fiyatları Son Gelen Zamla Ne Kadar Oldu.

playstation plus

playstation plus

Playstation Plus Fiyatları Son Gelen Zamla Ne Kadar Oldu.Playstation da oyun oynamayı sevenler için ne yazık ki kötü bir haberim var. 29 Ekim 2020 tarihinden itibaren Playstation Plus abone ücretlerine zam geliyor. Ülkemizde doların yükselmesinin en çok hissedildiği konulardan biride konsollar ve oyunlar oldu. Dolar yükselince playstation plus aboneliklerine de zamlar kaçınılmaz oldu.

Şimdi gelelim Playstation Plus Fiyatlarına. Bilindiği gibi abonelikler bir aylık üç aylık ve son olarak on iki aylık paketler içeriyordu. Bir aylık fiyatımız eskiden 24 TL iken şimdi 40 TL oldu. Üç aylık abonelik eskiden 75 TL iken 100 TL oldu. On iki Aylık abonelik eski fiyatı 180 TL iken şimdi 240 TL oldu. Fiyatlar inanılmaz yükseldi.

1 aylık PlayStation Plus aboneliği

-Eski fiyat: 24 TL
-Yeni fiyat: 40 TL

3 aylık PlayStation Plus aboneliği

-Eski fiyat: 75 TL
-Yeni fiyat: 100 TL

12 aylık PlayStation Plus aboneliği

-Eski fiyat: 180 TL
-Yeni fiyat: 240 TL

 

Bize destek olmak için sitemizde bulunan diğer yazılarımızı okuyabilir yada videoları izleyebilirsiniz. Sitemizi arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok memnun oluruz bu şekilde daha çabuk büyür sizlere daha iyi içerikler çıkartabiliriz. İsterseniz sizlerde izlesatinal.com da yazar olabilirsiniz bunun için yorum kısmına belirtebilirsiniz. Yada izlesatinal.com için videolar çekebilirsiniz bizde seve seve sitemizde paylaşabiliriz. Kendinize iyi davranın bir sonraki yazıda görüşmek üzere

Mert Çakır {admin}

Merhabalar, ben Mert ÇAKIR sizler için alışveriş konulu yazılar ve videolar çekmekteyim. Sizlerde izlesatinal.com'da yazar olmak istiyorsanız yorum kısmında bunu belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir