portikon.com
Genel 55 0

portikon.com da Alışveriş Yapanlar Mağdur

portikon.com da Alışveriş Yapanlar Mağdur. Portikon.com güvenilir mi? portikon.com da alışveriş yapanlar ne olacak.

portikon.com da Alışveriş Yapanlar Mağdur Bugün karşıma portikon.com ile ilgili bir yazı çıktı  ve bir çok kişinin mağdur olduğunu öğrendim. Şikayetvar.com gibi sitelerden yorumları okuduğumda oldukça fazla şikayetin olduğunu gördüm. Artık ucuza ürün ararken bu tarz siteler karşımıza çıkar oldu. Fiyatlar inanılmaz ucuz ve insanı çekiyor. Bu nokta da ne kadar güvenilir olduğunu sorgulamamız gerekiyor. Peki bir e-ticaret sitesinin güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız.

Öncelikle iletişim adresinde adres olup olmadığını kontrol edin adres varsa chek etmeyi unutmayın. Daha sonra şahıs şirket ise isim soyad ve sabit telefon numarasına bakın vergi numarası vb. şeyler arayın sitenin içinde. Zaten bunlar yasal olarak e-ticaret sitelerinin anasayfasında olması gerekiyor. Yoksa hiç risk almayın derim.

Bu devirde kolay para kazanılmıyor ve artık o kazanılan paralar kolay harcanmıyor. Bir şey satın alırken 10 kez düşünür hale geldik. Sizde mağdur olmamanız adına özellikle bu siteden alışveriş yapmayın ve çevrenize bu konu hakkında bilgi vermeyi unutmayın. Kimse mağdur olmasın.

Bir kaç ay öncesi istanbulbilişim.com adresinde yapılan alışverişlerde de bu tarz sorunlar yaşanmıştı. Ürün alan kişilerin aldıkları eşyalar gelmedi daha sonra para iadeleri yapılmadı yapılanlar çok geç aldı vs. gibi sorunlar yaşamıştı.

şikayetleri okumak ve site hakkında fikir sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mert Çakır {admin}

Merhabalar, ben Mert ÇAKIR sizler için alışveriş konulu yazılar ve videolar çekmekteyim. Sizlerde izlesatinal.com'da yazar olmak istiyorsanız yorum kısmında bunu belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir